Imię i nazwisko


Wiadomość


11 + 3 =

Przepisz kod z obrazka


autor: Pawel Szterbicki, 24.01.2016
Do Schroniska wracam zawsze chętnie, pewny że zostanę przyjęty jak w domu. Prowadzący uczynni i szczerze gościnni, personel miły, warunki lokalowe i atmosfera jak to w domu - komfortowe, czyste, pachnące. A kuchnia to już osobny rozdział - syto i smacznie, bardzo smacznie. Polecam wizytę w Schronisku o każdej porze roku, samemu, z ukochaną osobą, z dzieciakami. Pozdrawiam cały personel i Kierownictwo - do zobaczenia wkrótce :)
autor: Hall, 22.12.2015
Dziękuje serdecznie za wspaniałą atmosferę w schronisku w czasie mojego pobytu. Polecam wszystkim znajomym to miejsce. Warunki super, obsługa super,kuchnia wyśmienita. Dziękujemy i na pewno skorzystamy nie jeden raz. ----------------------------------------- http://halluforteshop.com/
autor: Piotr Chrabołowski, 10.09.2015
Schroniska PTTK kojarzyły mi się zawsze bardzo źle. Przyjeżdżamy a tu niespodzianka. Nie dość że czyste i przytulne pokoje to jeszcze bardzo dobre jedzenie. Menu podstawowe bardzo dobre zresztą posiada wiele dań alternatywnych. Doskonałe miejsce wypadowe na Okrąglice i Sokolice, spływ Dunajcem i na Słowację. Jeszcze tu wrócimy.
autor: Marek Mikulski, 22.04.2015
Miałem okazję nocować i spróbować wyśmienitej kuchni z grupą ponad 20 - osobową. Kto nie miał okazji przenocować (przytulne i czyste pokoje)i spróbować wyśmienitego jedzenia gorąco polecam i nie tylko ja, ale cała grupa. I te niezapomniane widoki. Jeszcze raz gorąco polecam i oczywiście podziękowania dla przemiłej obsługi schroniska. Pozdrawiam Marek z Garwolina
autor: Mateusz, Asia i Dorota, 02.02.2015
Chcielibyśmy podziękować za wspaniały pobyt w schronisku w ubiegły weekend. Schronisko ładne, czyste, pokoje zadbane, posiłki mam smakowały - szczególne uznanie za drugie dania dla Pań z kuchni ;) Właściciele schroniska mili i pomocni już od momentu zarezerwowania pokoju. Cene w schronisku przystępne, a nawet atrakcjyjne w poróbnaniu do innych obiektów. Ze względu na dobrą lokalizację, bliskość Sromowiec jak i licznych szlaków turystycznych polecamy ten obiekt dosłownie wszystkim. Raz jeszcze dziękujemy za wszystko i z penością do zobczenia niebawem ;) Pozdrawiamy.
Facebook
Zapraszamy do Orlicy

Zapraszamy
do odwiedzenia naszego schroniska w Szczawnicy

Przejdź do strony
Rezerwacja