Restauracja w Sromowcach Niżnych

 


Restauracja Schroniska PTTK Trzy Korony wabi smakowitymi daniami przyrządzanymi według starodawnych góralskich przepisów. Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu, z samych naturalnych produktów. Dysponujemy własnym ujęciem wody źródlanej - płynie ona do Schroniska prosto z serca Pienińskiego Parku Narodowego.
Smaki naszych potraw zadowalają podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. O jakości podawanych posiłków najlepiej świadczy fakt, że nasi klienci wracają za każdym razem, gdy odwiedzają Sromowce.

Z menu naszej restauracji w Pieninach polecamy szczególnie smakowitego pstrąga górskiego, tradycyjny udziec barani w kapuście, doskonałe, robione na miejscu pierogi - zwłaszcza z bryndzą, oraz przepyszną szarlotkę.

Pomagamy w organizowaniu u nas imprez integracyjnych, firmowych, urodzinowych, imieninowych, spotkań towarzyskich oraz imprez okolicznościowych. Na życzenie możemy zapewnić przygrywanie kapeli góralskiej. Niepowtarzalne miejsce, w jakim jesteśmy położeni a także pyszne domowe jedzenie sprawiają, że każdy jest zadowolony z naszych usług. Oferujemy również tanie zestawy dla grup.

Poniżej przedstawiamy wybrane pozycje z naszego menu:

Śniadania:
jajecznica na maśle, jajecznica z cebulką, jajecznica z kiełbasą, jajka na boczku, kiełbasa gotowana, kiełbasa smażona z cebulą, ser żółty, wędlina, kiełbaski wiedeńskie, twarożek z cebulką, dżem, miód

Dania obiadowe:
kwaśnica z żeberkiem, zupa pomidorowa, żurek z jajkiem i kiełbasą, barani udziec w kapuście, pstrąg górski, janosikowy placek, kotlet po flisacku z ziemniakami i surówka, kotlet po góralsku z ziemniakami i surówka, gulasz po myśliwsku, bigos po góralsku, pierogi z bryndzą, pierogi bacowskie, pienińskie, ruskie, czy z jagodami, naleśniki, oscypek z żurawiną

Napoje gorące:
herbata z cytryną, herbata z sokiem malinowym, herbata zielona, herbata owocowa, kawa parzona, kawa z ekspresu ciśnieniowego, kawa latte, gorąca czekolada, piwo grzane z miodem

W sezonie letnim, poza znajdującą się w Schronisku, czynną przez cały rok Restauracją w górach, otwarty jest też grill bar. Jest to jedyne miejsce z widokami na szczyt Trzy Korony, Przełom Dunajca a także słowackie Tatry, w którym napić się kilku rodzajów słowackich piw.

 

Facebook
Zapraszamy do Orlicy

Zapraszamy
do odwiedzenia naszego schroniska w Szczawnicy

Przejdź do strony
Rezerwacja