Daj się zaskoczyć pięknem Trzech Koron

Rezerwuj


Oferujemy 50 miejsc noclegowych w 17 pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami. Zdecydowana większość pokoi wyposażona jest w balkony, a pokoje na pierwszym piętrze w duży taras, umożliwiający kąpiele słoneczne i rozkoszowanie się pięknymi widokami rozciągającymi się dookoła. Z okien pokoi rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki na góry Pieniny ze szczytem Trzy Korony, przełom Dunajca, Czerwony Klasztor a także na panoramę Tatr.

Niezwykła lokalizacja w Górach Pieninach, śpiew ptaków, przepiękne widoki i cisza, to niewątpliwe atuty naszego schroniska, czyniące je idealnym miejscem na zimowe ferie, spędzonego tanio i ciekawie sylwestra, czy niezapomniane letnie wakacje w górach z dzieckiem.

 

Pokoje do wynajęcia znajdujące się w Schronisku Trzy Korony:

 

Rodzaj pokoju 

Pokój 2-osobowy z łazienką

Pokój 3-osobowy z łazienką

Pokój 4-osobowy z łazienką

Pokój 5-osobowy z łazienką

Studio 5-osobowe składające się z 2 pokoi dzielących ze sobą łazienkę

Pokoju 2-osobowego

Pokoju 3-osobowego

Zdjęcia pokoi znajdziecie państwo w galerii  schroniska.


Schronisko czynne jest cały rok, jednak latem lub w okresach świątecznych nie zawsze można u nas znaleźć wolne miejsce. Z tego powodu, chcąc zarezerwować noclegi w miejscowości Sromowce  Niżne, warto wcześniej dokonać rezerwacji telefonicznej, bądź za pośrednictwem Internetu.

Zapraszamy do zapoznania się cennikiem wynajmu pokoi.

 

Facebook
Zapraszamy do Orlicy

Zapraszamy
do odwiedzenia naszego schroniska w Szczawnicy

Przejdź do strony
Rezerwacja