Daj się zaskoczyć pięknem Trzech Koron

RezerwujDojedź do nas:

- samochodem lub autokarem


Do Schroniska dojechać można przez cały rok. Prowadzi do nas asfaltowa droga, która jest przejezdna także zimą. Posiadamy parking przeznaczony wyłącznie dla Gości korzystających z noclegów w Schronisku.

- koleją


Najbliższy dworzec kolejowy znajduje się w Nowym Targu. Tam też trzeba się przesiąść do busa do Sromowiec Niżnych. Dla zainteresowanych zorganizować możemy transfer z dworca (w tej sprawie prosimy o kontakt bezpośredni z lokalną firmą ZIbi Taxi tel 508 277 377). 


- autobusem


Najlepszy dojazd do Sromowiec Niżnych jest z Nowego Targu. Busy kursują mniej więcej co 1 godzinę. dojechać do nas można także ze Szczawnicy. Przystanek autobusowy znajduje się ok. 1 km od Schroniska. Po wyjściu z autobusu wystarczy skierować się w stronę górującego nad Sromowcami Niżnymi tak charakterystycznego masywu Trzech Koron. Spacer do schroniska ulicą Trzech Koron powinien zająć zaledwie kilkanaście minut.

Jeśli chcielibyście otrzymać aktualny rozkład jazdy na trasie Nowy Targ-Sromowce Niżne, prosimy o zapytanie.

 

- taksówką

W sprawie dokładnych informacji prosimy o kontakt bezpośredni z lokalną firmą ZIbi Taxi tel 508 277 377. Oddaje ona do dyspozycji dwa Taxi Busy do 8 pasażerów wyposażone w klimatyzację, duży bagażnik oraz możliwość płatności kartą bądź gotówką.

Kontakt z klientem w języku angielskim lub polskim.

Oto Przykładowe ceny na trasie Schronisko:

- Lotnisko Balice - 299 zł

- Dworzec PKP/PKS KRK - 300 zł

- Dworzec PKP/PKS Nowy Targ - 99 zł

- Lotnisko Pyrzowice - 479 zł

- Lotnisko Poprad - 189 zł


Pomagamy też w zorganizowaniu przejazdów dla grup. 

Jadąc do nas kieruj się znakiem:

Facebook
Zapraszamy do Orlicy

Zapraszamy
do odwiedzenia naszego schroniska w Szczawnicy

Przejdź do strony
Rezerwacja